Kelly, 3-kuuse ema

Mul tulevad suurest rõõmust õnnepisarad silma 😀 See 3 kuud magamatust oli väga kurnav. Olin arvamusel, et minu beebit ei saagi paremini magama. Aga õnneks on selle jaoks suurepärased spetsialistid olemas 🥰

Kõne hind 135€

Pärast ostu sooritamist leiad kalendri ja detailse küsimustiku lapse kohta

Kõne koos lisatoega

Vanusele 0-48 kuud

  • Detailse küsimustiku analüüs

  • Ca 1h videokõne kuni kõik küsimused leiavad vastuse

  • Unenõustaja koostatud kirjalikud soovitused

  • Järgneva 2 nädala jooksul 2x lisakonsultatsioon kirjade teel

  • Ooteaeg 2-5 päeva

5 tärnireiting

Väga toetav ja suureks abiks! :)

Maris Laidre

Mul on nii hea meel, et sõbranna mulle beebiune lehele minna soovitas! Valisin kõne, mis oli väga toetav ja informatiivne :) Pärast sain veel kirjalikult tek...

Loe rohkem

Mul on nii hea meel, et sõbranna mulle beebiune lehele minna soovitas! Valisin kõne, mis oli väga toetav ja informatiivne :) Pärast sain veel kirjalikult tekkinud küsimusi esitada ja neile vastused. Rakendasin soovitusi koheselt ja tulemused olidki olemas! :) Tundsin tõsiselt kergendust ja rõõmu, et laps taas päevaunesid teeb! Mis ka eriti meeldis, oli ülimalt põhjalik küsimustik, millele enne kõnet vastata tuli. Jäin teenusega väga rahule ja kindlasti soovitan! Kui tekib taas unega olukordi, millega ise puntrasse satun, siis tean, kuhu pöörduda :)

Loe vähem

Hedy, 12-kuuse ema

Me oleme nüüd natuke aega olnud öösiti söömata. Kui ärkab, siis pakume vett, kussutame voodis jne. Uned on làinud nii palju paremaks 🙂 mõnikord teeb öösiti esimese une lausa 8h.

Unenõustajad

Ketlin Reis

Olen beebide ja väikelaste unenõustaja alates 2018. aastast. Mul on kodus 4 last, kelle unede toetamisel olen kindlasti kasutanud palju enda intuitsiooni lisaks kogutud teadmistele. Tahan, et ka sina tunneksid, et ei ole ühte õiget viisi, vaid võtaksid omandatud materjalidest kaasa just selle, mis sind toetab :)

Katrin Vesso

Olen koolitatud Beebiuni unenõustaja ja kahe lapse ema. Minu teekond siia sai alguse, kui pöördusin unenõustaja Ketlini poole oma esimese lapse uneprobleemide tõttu. Laps muutus igal õhtul väga virilaks ja rahutuks. Tänu personaalsele lähenemisele saime päevakava lapsele sobivaks ja nutused õhtud kadusid. Mulle väga meeldis Ketlini lähenemine uneprobleemidele ning jagan oma töös tema põhimõtteid. Eelkõige soovin leida igale perele just nende vajadustest ja soovidest lähtuvaid lahendusi.